Wpisz czego szukasz

Wybierz kategorie

Strona główna > Rewitalizacja > Materiały > Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 8 – Aleksandra Kułaczkowska

Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 8 – Aleksandra Kułaczkowska

16 grudnia 2020
Wpis należy do kategorii:

W 2020 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa uruchomił projekt wsparcia  gmin w procesach planowania i wdrażania gminnych programów rewitalizacji uwzględniających dziedzictwo kulturowe jako istotny zasób służący przezwyciężaniu problemów społecznych i infrastrukturalnych.

W ramach serii 8 wypowiedzi ekspertów, przedstawiamy kolejną wypowiedź praktyka rewitalizacji  na temat miejsca dziedzictwa kulturowego w procesach rewitalizacji. Aleksandra Kułaczkowska opowiada o systemie rewitalizacji i jego ewolucji pod kątem uwzględniania dziedzictwa w procesach rewitalizacji w miastach.

Aleksandra Kułaczkowska – ekspert w zakresie rewitalizacji i rozwoju miast w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Lider krajowego „Pakietu działań na rzecz wsparcia samorządów w programowaniu i realizacji rewitalizacji”. Opiekun miast w ramach projektów dot. Modelowej Rewitalizacji Miast i pilotaży rewitalizacji. koordynator wsparcia doradczego dla miast i urzędów marszałkowskich, redaktor Krajowego Centrum Wiedzy o Rewitalizacji.

 

 

 

Zapoznaj się z wypowiedziami innych praktyków rewitalizacji!

Print Friendly, PDF & Email
Czy artykuł był pomocny?
Powiązane Baza Wiedzy (1)
Powiązane Ścieżki działania (0)
Powiązane Dobre Praktyki (0)
Powiązane Narzędzia (0)
Powiązane Akty Prawne (0)
Powiązane Rewitalizacja (3)
Powiązane Publikacje (2)

Wpisz czego szukasz