Wpisz czego szukasz

Wybierz kategorie

Strona główna > Rewitalizacja > Materiały > Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 5 – Monika Sasin

Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 5 – Monika Sasin

30 grudnia 2020
Wpis należy do kategorii:

W 2020 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa uruchomił projekt wsparcia  gmin w procesach planowania i wdrażania gminnych programów rewitalizacji uwzględniających dziedzictwo kulturowe jako istotny zasób służący przezwyciężaniu problemów społecznych i infrastrukturalnych.

 

W ramach serii  wypowiedzi ekspertów, przedstawiamy kolejną wypowiedź praktyka rewitalizacji  na temat miejsca dziedzictwa kulturowego w procesach rewitalizacji. Monika Sasin opowiada o drodze od początku procesu rewitalizacji w Malborku do pierwszych jego efektów.

Monika Sasin – Kierownik projektów rozwojowych od momentu wdrożenia pierwszych funduszy przedakcesyjnych. Pasjonuje się rozwojem miast, szczególnie w odniesieniu do zagadnień rewitalizacyjnych oraz planowania strategicznego. Ukończyła studia administracyjno-menedżerskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami na Uniwersytecie Gdańskim i ewaluacji projektów na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany menedżer projektów P2F. Obecnie pracuje na stanowisku naczelnika Wydziału Projektów Rozwojowych w Urzędzie Miasta Malborka.

Zapoznaj się z wypowiedziami innych praktyków rewitalizacji!

Print Friendly, PDF & Email
Czy artykuł był pomocny?
Powiązane Baza Wiedzy (0)
Powiązane Ścieżki działania (0)
Powiązane Dobre Praktyki (0)
Powiązane Narzędzia (0)
Powiązane Akty Prawne (0)
Powiązane Rewitalizacja (0)
Powiązane Publikacje (0)

Wpisz czego szukasz