Wpisz czego szukasz

Wybierz kategorie

Strona główna > Podcast > > Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 8 – Aleksandra Kułaczkowska

Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 8 – Aleksandra Kułaczkowska

Wpis należy do kategorii:

W 2020 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa uruchomił projekt wsparcia  gmin w procesach planowania i wdrażania gminnych programów rewitalizacji uwzględniających dziedzictwo kulturowe jako istotny zasób służący przezwyciężaniu problemów społecznych i infrastrukturalnych.
W ramach serii 8 wypowiedzi ekspertów, przedstawiamy kolejną wypowiedź praktyka rewitalizacji na temat miejsca dziedzictwa kulturowego w procesach rewitalizacji. Aleksandra Kułaczkowska opowiada o systemie rewitalizacji i jego ewolucji pod kątem uwzględniania dziedzictwa w procesach rewitalizacji w miastach.

Aleksandra Kułaczkowska – ekspert w zakresie rewitalizacji i rozwoju miast w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Lider krajowego „Pakietu działań na rzecz wsparcia samorządów w programowaniu i realizacji rewitalizacji”. Opiekun miast w ramach projektów dot. Modelowej Rewitalizacji Miast i pilotaży rewitalizacji. koordynator wsparcia doradczego dla miast i urzędów marszałkowskich, redaktor Krajowego Centrum Wiedzy o Rewitalizacji.

NID samorząd
NID samorząd
Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 8 – Aleksandra Kułaczkowska
/
Powiązane Baza Wiedzy (0)
Powiązane Ścieżki działania (0)
Powiązane Dobre Praktyki (0)
Powiązane Narzędzia (0)
Powiązane Akty Prawne (0)
Powiązane Rewitalizacja (0)
Powiązane Publikacje (0)

Wpisz czego szukasz