Wpisz czego szukasz

Wybierz kategorie

Strona główna > Episode > > Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 5 – Monika Sasin

Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 5 – Monika Sasin

31 sierpnia 2021

W 2020 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa uruchomił projekt wsparcia gmin w procesach planowania i wdrażania gminnych programów rewitalizacji uwzględniających dziedzictwo kulturowe jako istotny zasób służący przezwyciężaniu problemów społecznych i infrastrukturalnych.
W ramach serii wypowiedzi ekspertów, przedstawiamy kolejną wypowiedź praktyka rewitalizacji na temat miejsca dziedzictwa kulturowego w procesach rewitalizacji. Monika Sasin opowiada o drodze od początku procesu rewitalizacji w Malborku do pierwszych jego efektów.


Monika Sasin
– Kierownik projektów rozwojowych od momentu wdrożenia pierwszych funduszy przedakcesyjnych. Pasjonuje się rozwojem miast, szczególnie w odniesieniu do zagadnień rewitalizacyjnych oraz planowania strategicznego. Ukończyła studia administracyjno-menedżerskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami na Uniwersytecie Gdańskim i ewaluacji projektów na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany menedżer projektów P2F. Obecnie pracuje na stanowisku naczelnika Wydziału Projektów Rozwojowych w Urzędzie Miasta Malborka.

Print Friendly, PDF & Email
Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków.
Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 5 – Monika Sasin
Loading
/
Powiązane Baza Wiedzy (0)
Powiązane Ścieżki działania (0)
Powiązane Dobre Praktyki (0)
Powiązane Narzędzia (0)
Powiązane Akty Prawne (0)
Powiązane Rewitalizacja (0)
Powiązane Publikacje (0)

Wpisz czego szukasz