Wpisz czego szukasz

Wybierz kategorie

Strona główna > Episode > > Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 1 – Agnieszka Siłuszek

Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 1 – Agnieszka Siłuszek

31 sierpnia 2021

W 2020 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa uruchomił projekt wsparcia gmin w procesach planowania i wdrażania gminnych programów rewitalizacji uwzględniających dziedzictwo kulturowe jako istotny zasób służący przezwyciężaniu problemów społecznych i infrastrukturalnych.

Serię wypowiedzi ekspertów rozpoczyna Agnieszka Siłuszek, która dzieli się swoimi spostrzeżeniami z perspektywy zarówno współtwórczyni systemu rewitalizacji w Polsce, jak i osoby zaangażowanej w praktyczne wdrażanie działań rewitalizacyjnych na warszawskiej Pradze.

Agnieszka Siłuszek – Menadżerka, ekspertka w obszarze planowania rozwoju regionalnego, polityki miejskiej i rewitalizacji. Liderka w międzynarodowej organizacji pozarządowej działającej w obszarze nieformalnej edukacji dzieci i młodzieży. Pracowała m.in. w Ministerstwie Rozwoju, gdzie pełniła funkcję naczelniczki Wydziału Rozwoju Miast oraz Urzędzie m.st. Warszawy, gdzie pełniła kolejno funkcję koordynatorki Programu Warszawskie Centra Lokalne, a następnie naczelniczki Wydziału Rewitalizacji, który koordynował wdrażaniem Zintegrowanego Programu Rewitalizacji. Obecnie Dyrektorka Programowa w Fundacji Habitat for Humanity Poland.

Print Friendly, PDF & Email
Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków.
Dziedzictwo w rewitalizacji – wypowiedzi praktyków, odc. 1 – Agnieszka Siłuszek
Loading
/
Powiązane Baza Wiedzy (0)
Powiązane Ścieżki działania (0)
Powiązane Dobre Praktyki (0)
Powiązane Narzędzia (0)
Powiązane Akty Prawne (0)
Powiązane Rewitalizacja (0)
Powiązane Publikacje (0)

Wpisz czego szukasz