Wpisz czego szukasz

Wybierz kategorie

Strona główna > Oferta NID > Szkolenie dla gmin Województwa Zachodniopomorskiego

Szkolenie dla gmin Województwa Zachodniopomorskiego

29 września 2021

Zapraszamy gminy Województwa Zachodniopomorskiego na szkolenie „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”.

Szkolenie przydatne będzie dla urzędników gminnych odpowiedzialnych za zabytki, rozwój gospodarczy, promocję, kulturę i planowanie przestrzenne. Zapraszamy także przedstawicieli lokalnych i regionalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, muzeów, przedsiębiorców, aktywistów – wszystkie organizacje i osoby, które zajmują się dziedzictwem lokalnym. Zarządzanie dziedzictwem wymaga bowiem współpracy wielu lokalnych podmiotów – dziedzictwo jest obecne w wielu dziedzinach życia gminy.

Szkolenie jest interdyscyplinarne, prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin. Pokazujemy, jak je efektywnie wykorzystać w rozwoju lokalnym.
Urzędy gmin prosimy uprzejmie o przekazanie niniejszego zaproszenia wraz z formularzem rejestracyjnym potencjalnie zainteresowanym organizacjom ze swojego terenu.

Szkolenie dla zarejestrowanych uczestników odbędzie się online w trybie modułowym, w dniach 4, 6, 8, 11 i 15 października.
Formularz rejestracyjny: http://rejestracja.zabytek.pl/pl/strona-glowna,f-rejestracja_na_szkolenie_pazdziernik

Po wysłaniu wypełnionego formularza otrzymają Państwo e-mail z linkami dostępu do poszczególnych modułów szkolenia. Szkolenie jest bezpłatne i nie ma limitów liczby zgłoszeń z jednej organizacji.
W załączeniu harmonogram szkolenia oraz ulotka o szkoleniu i prowadzących ekspertach.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dokumenty do pobrania

Wpisz czego szukasz